image image image image

Oferta

Kołdry i Poduszki

- Kolekcja BIELBAW "Słodkie Sny"

Produkty wysokiej klasy, zapewniające zdrowy i komfortowy wypoczynek, wykonane z surowców o najwyższej jakości, przyjaznych dla środowiska i człowieka.
Pokrycie - wysokogatunkową tkaniną, wykonaną w 100% z mikrowłókien z wykończeniem typu „peach skin” potęgującym odczucie miękkości, puszystości i lekkości kołder i poduszek.
Wypełnienie kołder - włóknina składająca się w 100% z najnowszej generacji włókien HCS. Dzięki ich spiralnie skręconym kształtom i pokryciu apreturą silikonową, kołdra jest niezwykle trwała, sprężysta i odporna na zgniatanie.
Wypełnienie poduszek - hypoalergiczny granulat silikonowany doskonale imitujący naturalny puch i idealnie dopasowujący się do kształtu głowy.
Pikowanie - gwarantuje stabilność i równomierne rozprowadzanie ciepła.
Pielęgnacja - zarówno kołdry, jak i poduszki, można prać w pralce i suszyć w suszarce bębnowej w warunkach domowych.

W kolekcji „Słodkie Sny – 4 pory roku” po raz pierwszy na polskim rynku została zastosowana nowatorska technika łączenia dwóch kołder (letniej i całorocznej) za pomocą zamka błyskawicznego. Ochrona przed niekontrolowaną stratą ciepła. Różnorodność wykorzystania kołdry (pojedyńczo - jedna wersja letnia, druga - całoroczna lub podwójnie - super ciepła kołdra zimowa.

- Kolekcja BIELBAW "Spełnione Nadzieje"

Produkt antyalergiczny - całoroczny.
Nowoczesna linia wprowadzająca na rynek produkt o naturalnym, w 100% bawełnianym pokryciu, ze specjalnym wykończeniem - formułą “Soft”.
Kołdry i poduszki - miękkie, delikatne, przewiewne, zbierają nadmiar wilgoci z ciała.
Odporne na zgniatanie.
Wytrzymały i gęsty splot tkaniny zapewnia długą żywotność wyrobu.
Wypełnienie kołder - bardzo puszysta, trójprzestrzenna włóknina poliestrowa. Trwale, spiralnie skręcana, pokryta odpowiednio grubą warstwą silikonu, zapewniająca równomierną cyrkulację powietrza w kołdrze i utrzymanie stałej temperatury.
Wypełnienie poduszek - 100% antyalergiczne włókno poliestrowe, strukuralnie i trwale zmienione w sprężyste kuleczki, które, dzięki procesowi migracji, stanowią doskonałe oparcie pod głowę. Po wstrząśnięciu poduszka przybiera swój pierwotny, naturalny kształt.
Pikowanie – praktyczne i estetyczne, zapobiegające przemieszczaniu się włókniny.
Pielęgnacja – zaleca się pranie i suszenie w warunkach domowych.

- Kolekcja BIELBAW "Zmysłowe Pragnienia"

Produkt antyalergiczny - całoroczny.
Ekskluzywna i nowoczesna linia kołder i poduszek.
Pokrycie - tkanina 100% satyna bawełniana z wykończeniem "de lux", wykonana z najwyższej jakości przędzy czesankowej, odpowiednio modyfikowana w celu jej uszlachetnienia, o niezwykle pięknym i naturalnym połysku.
Idealny i gęsty splot tkaniny całkowicie zapobiega przedostawaniu się mikrowłókien z wnętrza kołdry, tworząc dla nich nieprzekraczalną barierę, utrzymującą ciepło z naszego ciała, a zarazem przepuszczającą nadmiar wilgoci.
Wypełnienie kołder - humanoekologiczna i antyalergiczna włóknina poliestrowa. Odpowiednio przestrzennie zmodyfikowana, spiralnie skręcona, pokryta apreturą silikonową, z wydrążonymi wewnątrz kanalikami. Posiada certyfikaty potwierdzające, że spełnia wszelkie wymagania dotyczące produktów dla dzieci i dorosłych.
Wypełnienie poduszek - wysokiej klasy granulat wykonany z włókien poliestrowych - "Fillball" doskonale imitujący naturalny puch. Dzięki jego zastosowaniu poduszka dopasowuje się do kształtu głowy podczas snu, zapewniając jej idealne oparcie.
Pikowanie - modny i elegancki wzór, wykonany atestowanymi nićmi. Zapewnia stabilne i równomierne rozmieszczenie włókniny oraz utrzymanie optymalnej temperatury.
Pielęgnacja - kołdry i poduszki można bezpiecznie prać i suszyć w warunkach domowych.
Ze względu na swój ekskluzywny i wyjątkowy charakter w kolekcji występują kołdry letnie i całoroczne.

Wszystkie dostępne kolekcje dostępne są w rozmiarach:
Kołdra: 135x200cm, 155x200cm, 220x200cm
Poduszka: 40x40cm, 50x60cm, 70x80cm

 W ofercie hurtowni występują także kołdry i poduszki z wypełnieniem z puchu, półpuchu, slikonu, poliestru, granulatu. Dostępne we wszystkich wymiarach.

Copyright © 2009 Wojteks
Wykonanie: Dyalcom